4 100 ₴
Намет зроблена з високоякісних матеріалів які гарантують стійкість в мокру погоду або вчасно сильного вітру.
Наявність великого центрального тамбура дозволяє укрити від негоди велику кількість речей або організувати приготування їжі під час дощу. Висота центрального приміщення дозволяє комфортно знаходиться навіть дорослій людині
Невелика вага намету в поєднанні з великим обсягом робить намет Presto LOFOT 4 прекрасним вибором для великої сім'ї на літній відпочинок з виїздом на природу.
Специфікація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 2 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Колір | Синій |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Форма | Намет |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 225 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |