4 200 ₴
Крісло-гойдалка Style дозволить вам приємно розслабитися, можливість легкого похитування заспокоїть ваші нерви, зручна спинка підтримає хребет, що втомився, а подвійний підголовник дозволить розслабитися і розслабити м'язи шиї.
Технічні характеристики:
Розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Сталь |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 970 мм |
| Висота сидіння | 740 мм |
| Вага | 12 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |