4 000 ₴
Намет зроблений з високоякісних матеріалів тих, що гарантують стійкість в мокру погоду або вчасно сильного вітру.
Наявність великого тамбура дозволяє приховати від негоди велику кількість речей або організувати приготування їжі під час дощу.
Невелика вага намету у поєднанні з великим об'ємом робить намет Presto Acamper Monsun прекрасним вибором для маленької компанії на літній відпочинок в далечіні від будинку.
Специфікація:
Зовнішній тент: 190t poliester 3500 мм
Алюминизированное покриття.
Внутрішній намет: дихаючий poliester.
Пол: армований поліетилен 9000 мм.
Каркас з фібергласа.
Клеєні шви.
Москітна сітка в дверях.
Сталеві кілочки
Виробник Presto
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 3.4 кг |
| Основні | |
| Виробник | Presto |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Форма | Напівбочка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря, Тамбур |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |