5 200 ₴



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Електромобіль |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Колонки, Регулятор гучності, Лобове скло, Спідометр, Дзеркала заднього виду, Передні фари, Поворотники, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Налаштування положення керма, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик, Штучна шкіра |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Марка | Audi |
| Стан | Новий |
| Виробник | Audi |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Запас ходу без підзарядки | 70 хв |
| Час зарядки | 6 годин |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 12 кг |