3 000 ₴
Елегантний і стильний туалетний столик в скандинавському стилі. Ідеально підходить як для традиційних, так і сучасно обставлених спалень. Велике дзеркало дозволить Вам привести свій зовнішній вигляд в порядок.
Практичні ящики допоможуть зберігати порядок речей, вони будуть зберігати все в одному місці. Комфортний стілець, який є частиною набору, зробить щоденний макіяж радістю.
Туалетний столик з великою увагою до деталей і якості. Все добре упаковані всередині коробки. Установка не вимагає спеціальних навичок або інструментів - комод буде зібраний через 20-30 хвилин.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Польща |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичний Столик з дзеркалом і табуретом Avko 006 Стіл туалетний з висувними ящиками і поличками Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 75 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 137 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 75 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Висота консолі | 75 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 38 см |
| Висота дзеркала | 62 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Пуфік | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |