5 000 ₴

Чому саме батут Fit To Sky?

Головні переваги цього батуту:
| Діаметр батута: | 152см. |
| Максимальна нагрузка: | 80кг. |
| Колір: | Рожевий |
| Висота рами батута: | 50см. |
| Висота з сіткою: | 215см. |
| Стрибкове полотно: | Поліпропілен (виробництво США) |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS |
| Офіційна Гарантія: | 10 лет |
| Країна виробник: | Польша |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Довжина | 152 см |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал рами | Сталь |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Стан | Новий |
| Особливості | Всепогодность |
| Діаметр батута | 152 см |
| Висота рами батута | 50 см |
| Висота з сіткою | 215 см |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 152 |
| Бренд | FASSBINDER |
| Сітка | Зовнішня |