



1 900 ₴
1 549 ₴

Чому саме батут Fit To Sky?

Головні переваги цього батуту:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 102 см |
| Висота рами батута | 50 см |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 102 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 18 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Всепогодность |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |