



4 500 ₴
3 899 ₴

Технічні характеристики:
| Висота: | 1250мм. |
| Ширина: | 280мм. |
| Глубина: | 200мм. |
| Вага: | 20кг. |
| Кількість стволів: | 2 |
| Кассове відділення: | Так |
| Тип замка: | Ключовий |
| Відділення під патрони: | Так |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1250 мм |
| Зовнішня ширина | 280 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість обрубаних стовбурів | 2 |