4 000 ₴
3 599 ₴

Технічні характеристики:
| Висота: | 1100мм. |
| Ширина: | 280мм. |
| Глубина: | 200мм. |
| Вага: | 16кг. |
| Кількість стволів: | 2 |
| Кассове відділення: | Так |
| Тип замка: | Ключовий |
| Відділення під патрони: | Так |
| Виробник: | Україна |
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1100 мм |
| Зовнішня ширина | 280 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість обрубаних стовбурів | 2 |