8 400 ₴
7 399 ₴



✅Жаровня з кришкою барбекю
✅ПОСИЛЕНА кована стойка з дровницею
✅Бокова зйомна полиця столик
✅Металична решітка-гриль

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одноразовий гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 360 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1325 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 1065 мм |
| Вага | 39 кг |