


25 000 ₴
Бігова KING SPORT Т350М + Твістер в подарунок підійде кожному, хто веде здоровий спосіб життя та любить займатися вдома у спокійній обстановці.
Сучасний сенсорний екран відображає всі базові показники, які потрібні для контролю тренування: швидкість руху, пройдену відстань, кількість використаних калорій і частоту пульсу. Широке полотно з антиковзаючим покриттям і система амортизаторів забезпечують комфорт при бігу, а зручна система регулювання швидкості на ручках дозволяють її змінювати безпосередньо під час тренування.




Перед відправкою на складі наші спеціалісти роблять комплексну контроль-перевірку Бігових доріжок King Sport, щоб до нашого клієнта приїхала цілісна, укомплектована доріжка.
Ми докладаємо максимум зусиль та старань, щоб усе було на найвищому рівні, і наш клієнт був максимально задоволений покупкою.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 55 кг |
| Виробник | King Sport |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина полотна | 118 см |
| Ширина полотна | 42 см |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Потужність двигуна, л. с | 2,6 - 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 42 см |
| Довжина | 118 см |