2 000 ₴
1 549 ₴
Особенности шезлонга JUMI BLACK:
✅Сидіння виготовлено з якісної тканини з тривалим терміном служби.
✅ Міцна рама виготовлена з пофарбованої сталі.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
✅ міцна конструкція
✅матеріал: поліестер
✅ ергономічна форма
✅ рекомендоване навантаження до 120 кг
✅ колір сидіння - GRAY/BLACK
✅колір рамки - GRAYBLACK
✅легко складається / мало місця для зберігання
✅додаткова полиця для напоїв
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JUMI |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие колесиков | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 см |
| Высота | 35 см |
| Вес | 6 кг |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Матрас | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подстаканник | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 65 |