3 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZANO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Форма | Двосхилий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Вага | |
| Вага | 4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 345 см |
| Ширина | 185 см |
| Висота | 125 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 66 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 3 |