4 800 ₴
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Основні | |
| Виробник | ZANO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Форма | Півсфера |
| Сезон | Всесезонний |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV, Навіс, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 145 см |
| Ширина | 215 см |
| Довжина | 460 см |
| Дуги | |
| Дуги | Склопластик |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 9000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 66 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |