3 000 ₴
Чому варто купити батут Just Fun 140?
Ідеально підходить для дітей та малюків.
Найкраще рішення для спорту та розваги.
Гарантія на 12 місяців!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Just Fun |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр батута | 140 см |
| Висота з сіткою | 160 см |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Колір | Синій |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип | Батут |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 140 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 27 мм |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Висота упаковки | 24 мм |
| Довжина упаковки | 75 мм |