Дитячий мотоцикл M 3639 - відмінний подарунок мотогонщику-початківцю від 3-х років. Оснащений трьома пластиковими колесами, потужним мотором та акумулятором великої ємності (до 90 хвилин на одній зарядці).
Усі електричні складові надійно заховані у корпусі. Завдяки музичним та світловим ефектам їзда на цьому мотоциклі буде захоплюючою та незабутньою.
Технічні характеристики:
- Потужний двигун 25 Вт
- Акумулятор 6V/5AH
- Індикатор заряду батареї
- Зарядка 6V/800mA, штекер круглий одинарний
- Старт – кнопка, педаль
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, музика, сигнал, регулювання гучності
- Додаткові кнопки на панелі: mp3, SD слот, USB роз'єм
- Комфортне пластикове сидіння
- Матеріал коліс: пластик
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимально допустиме навантаження: 25 кг
Розміри мотоцикла:
- Довжина – 80 см;
- Висота – 49 см;
- Ширина по колесах/по керму – 42 см/37 см;
- Висота від підставки для ніг до сидіння – 23 см;
- Висота від підлоги до сидіння – 32 см;
- Висота до керма - 46 см;
- Розмір колеса/диска - 22 см/16см
Додаткові характеристики:
- Кількість місць: 1
- Кількість двигунів: 1
- Час зарядки: 8 годин
- Запас ходу без підзарядки: 90 хв
- Індикатор заряду акумулятора: Так
- Кількість акумуляторів: 1 шт
- Кількість двигунів: 1 шт
- Передачі: 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад
- Максимальна швидкість: 7 км/год
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 49 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |