

14 000 ₴
12 930 ₴
Сейф збройовий FEROCON Е-148К2
Українська компанія FEROCON є одним з найбільших вітчизняних виробників систем зберігання, металевих офісних та промислових меблів. Конструкторське бюро та сучасне обладнання гарантують високу якість та широкий модельний ряд своєї продукції. Збройовий сейф Ferocon Е-148К2. з електронним замком для зберігання до 4-х рушниць. Особливістю моделі є зовнішній трейзер – додатковий відсік для зберігання документів та боєприпасів. Основні двері сейфа закриваються на два замки, перший – електронний, другий – ключовий. Збройовий сейф відповідає всім вимогам до зберігання вогнепальної зброї. Рекомендуємо додатково закріпити сейф анкерними болтами, можливе кріплення до підлоги чи стіни.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Ключовий і електронний кодовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Бежевий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1480 мм |
| Зовнішня ширина | 320 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Загальні | |
| Вага | 38 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 4 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 4 |
| Кількість автоматних дул | 4 |
| Максимальна висота дула | 1230 мм |