

10 000 ₴
9 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Жорсткі шторки | True |
| Тип скла | Прозоре |
| Гумовий ущільнювач | True |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Колір скла | Безбарвний |
| Піддон | False |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Матеріал огорожі | Скло |