



3 500 ₴
2 899 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На ванну |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Складана |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Наявність дверей | Ні |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Піддон | Ні |
| Роликовий механізм | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 140 мм |