Ваша ванна кімната чи кухня маленькі і там важко підтримувати достатній рівень вентиляції? Погана циркуляція повітря у вашому багатоквартирному будинку викликає вогкість у кімнатах? Зробіть ставку на осушувач з функцією Wi-Fi , Який вирішить ці проблеми!
Осушувач із функцією Wi-Fi для вас, якщо ви вже боретесь чи боїтеся цвілі на стінах вашого будинку. Часте розвішування білизни в приміщенні, надто рідкісне провітрювання салону або негерметичні вікна – ось лише кілька причин скупчення вологи. У боротьбі з ним вам допоможе сучасний осушувач, який позбавляє від до 16 літрів вологи на добу!
Поглинач вологи також діє як очищувач повітря що додатково запобігає попаданню кліщів або алергенів у дихальні шляхи. Широкий температурний діапазон приладу (5 ° С -35 ° С ) дозволяє ефективно працювати цілий рік . Крім того, при найнижчих температурах включається режим розморожування , що зупиняє накопичення інею. За допомогою цього пристрою можна ефективно осушити повітря в приміщенні площею 20-30 м² .
Осушувач з функцією WiFi оснащений большим резервуаром для воды — 4,5 л , Який легко висувається. Коли бак повний і вас немає поряд, пристрій повністю вимкнеться. Якщо для вас важливі екологічні питання, вам необхідно знати, що в даному осушувачі використовується екологічно чистий холодоагент R290 , а крім того, обладнання споживає мало електроенергії .
Ви керуєте осушувачем за допомогою сенсорного екрану — можно быстро встановити час та швидкість (є 2 режими) роботи пристрою. Також можна використовувати автоматичну функцію – поглинач вологи автоматично підлаштовує свою роботу під умови у приміщенні. На світлодіодному дисплеї у будь-який момент можна перевірити поточну вологість повітря (представлена в 3-х кольорах). Осушувач на коліщатках тому їм зручно керувати. Пристрій тихе і не турбуватиме вас ні вдень, ні уві сні.
| влада | 280 Вт/1,2 А при 26,7°C та відносній вологості 60 %, 330 Вт/1,4 А при 30°C та відносній вологості 80 % |
| ефективність | 10 л/день при 26,7°C та відносній вологості 60%, 20 л/день при 30°C та відносній вологості 80% |
| Зона осушення | 20-30 м ² |
| Об `єм | ≤ 44 дБ |
| довжина шнура | 1,8 м |
| ємність бака | 4,5 л |
| Діапазон гігростату | 30% ~ 80% |
| холодоагент | 290 рендів (45 г) |
| Робоча температура | 5°С-35°С |
| Напруга | AC230В/50Гц |
| Розміри | 495 х 305 х 235 мм |
| Вага | 13,5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сһгопоѕ |