1 800 ₴
1 599 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 30 см |
| Діаметр батута | 102 см |
| Довжина | 102 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 102 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 100 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 100 см |