
10 000 ₴
8 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Двухстенное |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність дверей | Немає |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Жорсткі шторки | Так |
| Тип скла | Прозоре |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Колір фурнітури | Хром глянцевий |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Колір скла | Безбарвний |
| Піддон | Немає |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Матеріал огорожі | Скло |