15 000 ₴
9 999 ₴
Приймаємо замовлення за СУПЕР ЦІНОЮ 4-місна гойдалка Relax Plus відрізняється надзвичайним комфортом і якісним виконанням.

Вона дозволяє приємно відпочити і може стати чудовою прикрасою як саду, так і тераси. Сидіння фіксується пружинами , розкладається до лежачого положення , на кінцях є практичні підлокітники .
Покрівля з плавним регулюванням кута нахилу, має спеціальні тунелі в матеріалі , адаптовані до конструкції даху, це відмінний захист від сонця .
Сталева рама з порошковим покриттям характеризується міцною конструкцією та стійкістю до погодних умов. По обидва боки гойдалок ви знайдете дуже корисні підставки для напоїв .
До комплекту додаємо дві подушки , які зроблять Ваш відпочинок приємнішим.
Виріб для самостійного монтажу.
Розміри гойдалки:
Ширина — 235 см
Висота — 170 см
Довжина — 122 см
Довжина сидіння — 194 см
Глибина сидіння — 52 см
Характеристики:
Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
Діаметр труб: 48 / 38 / 28 / 25 / 26 мм
Максимальне навантаження на сидіння — до 300 кг
Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
Зручний матрац із м’яким наповненням
Великі та витривалі пружини
Регульований сонцезахисний навіс
У комплекті інструкція з монтажу
Упаковка:
Розміри упаковки — 197 × 56 × 27 см
Вага — 45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2350 мм |
| Глибина | 1220 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1940 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |