15 000 ₴
9 999 ₴
Приймаємо замовлення за СУПЕР ЦІНОЮ 3-місна гойдалка Relax Plus відрізняється надзвичайним комфортом і якісним виконанням.
Вона дозволяє приємно відпочити і може стати чудовою прикрасою як саду, так і тераси.
Сидіння фіксується пружинами , розкладається до лежачого положення , на кінцях є практичні підлокітники .
Покрівля з плавним регулюванням кута нахилу, має спеціальні тунелі в матеріалі , адаптовані до конструкції даху, це відмінний захист від сонця .
Сталева рама з порошковим покриттям характеризується міцною конструкцією та стійкістю до погодних умов.
По обидва боки гойдалок ви знайдете дуже корисні підставки для напоїв . До комплекту додаємо дві подушки , які зроблять
Ваш відпочинок приємнішим. Виріб для самостійного монтажу.
Розміри гойдалки:
Характеристики:
Упаковка:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2350 мм |
| Глибина | 1220 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1940 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |