



8 000 ₴
Пропонований нами батут забезпечує веселі розваги як для дітей, так і для дорослих. Завдяки спеціально посиленій конструкції, зміцненим пружинам і сітці наш батут відрізняється великим запасом міцності в порівнянні з батутами конкурентів. Переваги даного батута в збільшеній товщині стінок трубок рами, а також поліпропіленового полотна для стрибків. Що дозволило збільшити максимально допустиме навантаження користувача. З'єднання сітки скріплене блискавкою, а також додатково карабіном. Батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE
Основні характеристики:

Внутрішня сітка проходить рівно за межі стрибкового покриття, вона ізолює пружинний блок, виключаючи можливість приземлитися на цю жорстку поверхню.
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 183 см |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота з сіткою | 205 см |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 27 кг |
| Колір | Чорний |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 183 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |