4 000 ₴
2 499 ₴
Звісно, що даний гамак можна згідно з традиціями прикріпити між дерев чи міцних опор, але у цьому немає потреби. Спеціальна підставка для розгортання гамака інсталюється за лічені хвилини, виконана з міцної, стійкої до різних погодних впливів сталі. Для більшої міцності основні опори підставки розведені в сторони, а дві суцільні ніжки виробу злегка вигнуті для кращого балансу. Однією з переваг, за яку варто купити гамак двомісний, являється комбінація матеріалів лежанки. Вдале переплетення волокон бавовни та поліестеру дозволили досягнути міцності, помірної еластичності та приємного тактильного контакту головного елементу. Тканина пропускає повітря, дихає, не натирає ділянки тіла, а ще яскраво виглядає. Догляд за нею не потребує особливих навичок, матеріал легко просушується в разі намокання. Короткочасний вплив ультрафіолетових променів не заподіє шкоду. Але варто пам’ятати, що близький контакт з відкритим полум’ям може зіпсувати гамак, оскільки до складу входить бавовна.
Довжина головної частини сягає 2 м, тож замовити гамак двомісний впевнено можуть люди досить високі на зріст, а ширини в 1,5 м з легкістю вистачить для двох осіб.
Характеристиках:
-Тканина: 55% бавовна, 45% поліестер
-Щільність тканини: 320 г
-Порошкове фарбування труб
-Регулювання натягу: ТАК, 6 кроків кожні 10,0 см
-Загальне максимальне навантаження: 120 кг
РОЗМІРИ ГАМАКА:
-Довжина - 300 см
-Ширина - 160 см
РОЗМІРИ БАЗИ:
-Довжина - 275 см
-Діаметр труби - 4,2 см
-Відстань між ніжками - 100 см
-Вага гамака (без коробки): 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гамака | Двомісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 300 мм |
| Ширина ложа | 160 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Вага | 13 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |