Трюковий самокат SportVida Stunt RS9 SV-WO0002 Black/Blue відмінно підійде як початківцям, так і досвідченим райдерам. У самокату легка та міцна алюмінієва рама, 3-х кульова дека. На задньому колесі встановлено сталеве гальмо Flex brake. Надійний 3-х болтовий хомут та міцна сталева вилка відповідають за безпеку райдера при виконанні стрибків та трюків.

Самокат SportVida Stunt RS9 SV-WO0002 Black/Blue сконструйований з якісних комплектуючих, має цілісну конструкцію.
ОСОБЛИВОСТІ:
-кермо: BMX Steel T-Bar, посилений
-висота керма від землі: 82 см
-затискач: потрійний
-матеріал проти: авіаційний алюміній
-розмір деки: 10 х 48 см
-колеса: PU 100 мм 88A з алюмінієвими маточками
-підшипники: ABEC 9 RS
-деко повністю покрито абразивною стрічкою
-максимальне навантаження: 100 кг






| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Вага | 3.95 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | SportVida |