При появі дитини в сім'ю це стане чудовою можливістю придбати стілець для годування дитини Spoko SP-033, оскільки легко допоможе організувати місце для їжі. Цей виріб буде актуальним протягом кількох років завдяки можливості регулювання висоти. Ця функція дозволить зручно розмістити стілець дитини біля обіднього столу, у вітальні чи будь-якому іншому місці, де це потрібно.
Передня поверхня перед дитиною, що імітує стіл, має рівень налаштувань за положенням. Вона швидко знімається та надійно фіксується у робочому положенні всього за кілька секунд. Це спрощує доступ до сидіння та полегшує процес миття цієї частини. Між ногами стільця є спеціальна платформа для ніг дитини. З міркувань безпеки виріб обладнано поясом для фіксації малюка, що регулюється по довжині.
Коли дитина підросте, виріб можна переобладнати у звичайний дитячий стілець, який він зможе використати щодня. Також у комплекті є зигзагоподібні трубчасті елементи, щоб утворилося дитяче крісло-гойдалка. Для досягнення такої трансформації достатньо вимкнути чи замінити ключові частини.
Бренд Spoko знає, що іноді мамам буває важко, тому кінці ніжок мають спеціальні захисні ковпачки, щоб стілець можна було посунути по підлозі, не залишаючи подряпин. Ці пластикові елементи мають розширення на кінці, тому випорожнення не провалиться в грунт, якщо його розмістити на газоні при дачній ділянці. Ніжки приєднані до виробу за принципом піраміди, мають значне розширення вниз, щоб забезпечити стійкість та знизити ймовірність перевертання. Це додатковий аргумент для вибору випорожнення для годування дитини SP-033.
Виріб не вимагає особливого догляду, він стійкий до плям і легко очищується від забруднень. Вся конструкція має модульну будову, щоб стілець за кілька хвилин складався для зберігання або компактно поміщався у багажному відділенні автомобіля, якщо сім'я вирушить у подорож.
Технічний опис:
-колір синій;
-Стать дитини - дівчинка; хлопчик;
-Вік дитини - 0,5-1 року;
-матеріал - ПП + сталева труба;
-нахил спинки - без регулювання;
-Особливості: з панеллю для іграшок; з підставкою для ніг; -функція крісла-гойдалки; обідня тарілка регулюється спереду та ззаду; один точковий ремінь безпеки;
-Регулювання по висоті - дві позиції;
-максимальна вага дитини – 20 кг;
-Розміри в розкладеному стані - 785783 см;
-Вага: 3,6 кг.
Загальні характеристики:
Т-іп Стільчики для годування
-Вік 6 місяців, 7 місяців, 8 місяців, 9 місяців, 10 місяців, 11 місяців, 1 рік
-Колір синій
-Матеріал Метал, ПП
-Пол дитини Дівчинка, Хлопчик
-Нахил спинки Без регулювання
-Особливості З підставкою для ніжок, З панеллю для іграшок, -Функція крісла-гойдалки, Точковий ремінь безпеки
-Регулювання по висоті Дві позиції
-Максимальна вага дитини 20 кг
-Розміри в розкладеному стані 78х57х83 см
-Вага 3,6 кг
-Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPOKO |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Класичний стільчик |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 2 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Полка для приладдя | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Ні |
| Функція вібрації | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 57 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 83 мм |
| Вага стільчика | 3.6 кг |