Всі ми насолоджуємося відпочинком на свіжому повітрі, але особливо запам'ятовується відпочинок з ночівлею. Ми з радістю представляємо вам намети від ТМ Ranger, які точно стануть вашими надійними помічниками для активного відпочинку. Намет Ranger Ascent 4 - ця модель призначена для чотирьох дорослих осіб і відрізняється простотою складання, що робить його доступним навіть для початківців.
Намет складається з двох шарів, що гарантує захист від дощу і перегрівання на сонці. Для виготовлення намету Ranger Ascent 4 ми використали високоякісну і міцну тканину поліестер 190Т. Вона легка та міцна, майже не розтягується при змочуванні і не псується від ультрафіолетових променів, що продовжує строк експлуатації.
Внутрішній шар намету додатково оснащений повітряним клапаном з москітною сіткою. Вхід у спальне відділення обладнаний москітною сіткою, що можна закрити тканиною або відстебнути, залишаючи тільки москітну сітку для кращої вентиляції. Усередині намету розміщений карман для різноманітних дрібниць і петля для підвішування ліхтаря.
Для спрощення процесу складання, по краях намету розташовані кільця з металевими вставками, в які вставляються дуги, що запобігає їх вислизанню. Зовнішній шар намету оброблений поліуретановим просоченням, що підвищує водонепроникність. Водостійкість намету складає 2000 мм водяного стовпа.
Для додаткового натягу намету в комплекті йдуть мотузки та кілочки, а каркас намету виготовлений зі скловолокна товщиною 8.5 мм. Намет Ranger Ascent 4 має тамбур, який кріпиться на дуги та додатково розтягується за допомогою мотузок, створюючи зовнішній вигляд хатинки. У тамбурі можна зручно розмістити речі, які будуть надійно захищені від негоди, забезпечуючи вам ще більш комфортний відпочинок. Тамбур також оснащений прозорими віконцями для більшого проникнення світла в середину. При необхідності тамбур можна прибрати. Намет має приємний вигляд і виконаний у світлих кольорах і буде дуже гармонійно виглядати на природі.
Комплектація: намет зовнішній та внутрішній тенти, 3 дуги, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– каркас: скловолокно товщиною 8,5 мм, сталь;
– тканина: поліестер 170Т, 190Т;
– колір: сірий, зелений, чорний;
– вологостійкість: 2000 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:130х120х210х240 см (ВхГхШ);
– розмір внутрішній :130х195х185 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 19х16х67 см (ВхГхШ);
– вага: 6,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Посилені кути, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 6.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 67 см |
| Висота в упаковці | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |