600 ₴
499 ₴
Якщо ви любите відпочивати на свіжому повітрі, розслабитися та насолодитися тишею, гамак Ranger Style blue - просто незамінний. Це ідеальний варіант для відпочинку та релаксації, який допоможе вам відірватися від буденних турбот і підняти настрій. Навіть діти з великим задоволенням качаються в ньому, іноді навіть більше, ніж у садових гойдалках.
Тканинний бавовняний підвісний гамак - простий та зручний у використанні. З боків є еластичні петлі, виготовлені з бавовняних мотузок. Ви можете закріпити гамак як на гілках дерев, так і на спеціальних стійках для гамаків або просто протягнути додаткові мотузки і обв'язати їх деревом.
Цей гамак відрізняється компактністю у згорнутому вигляді, він легко складається в маленьку сумочку. Він дуже зручно брати з собою навіть у похід.
Полотно гамака має спеціальне плетіння, що забезпечує підвищену міцність та надійність. Тканина приємна на дотик, бавовна добре пропускає повітря, що запобігає пітливості шкіри. Вона зберігає прохолоду влітку та зігріває в холодні вечори. Ця одномісна модель витримує навантаження до 120 кілограмів. Розмір бавовняного полотна становить 190x80 см, що абсолютно достатньо для комфортного відпочинку.
Характеристика:
- колір: синій, голубий;
- матеріал: хлопок;
- розмір в розкладеному вигляді: 190х80 см (ГхШ);
- навантаження:120 кг;
- вага: 0,7 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 190 мм |
| Ширина ложа | 80 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |