Три невеликі столики, злагоджені в одному стилі, відмінно доповнюють будь-яку вітальню. Вони можуть бути використані для спокійного чаювання, зберігання необхідних маленьких предметів або як частину декору. Прості форми та використання натуральних матеріалів - це незаперечні переваги цього набору столиків.
Розміри столиків: (довжина х ширина х висота) 50х50х53,6 / 45х45х48,6 / 40х40х43,6 см.
Загальна характеристика:
-Висота, см 54
-Діаметр, см 50
-Вага, кг 15.5
-Колір Аляска
-Форма Квадратні
-Матеріал основи Метал
-Ніжки На металевих ніжках
-Матеріал фасаду ДСП
-Конструкція столу Нерозкладні
-Комплектація столу Без тумби
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 540 мм |
| Вага столика | 15.5 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |