Висока, профільована спинка з ергономічної сітки, поєднана з вишуканим матеріалом, створює вражаючий естетичний вигляд, а м'яке сидіння гарантує комфорт. Основа у формі п'ятикутної зірки з невеликими пластиковими колесами забезпечує високу стійкість, а механізм регулювання висоти сидіння дозволяє налаштовувати його зручно під власні потреби.
Технічні характеристики:
-Сірий колір
-Сидіння — тканина/розпірна сітка
-База — пластик
-Висота меблів: 120 см
-Ширина меблів: 65 см
-Глибина меблів: 52 см
-Максимальна висота сидіння: 54 см
-Мінімальна висота сидіння: 44 см
-Ширина сидіння: 48 см
-Глибина сидіння: 50 см
-Максимальне завантаження — 100 кг
-Регулювання висоти сидіння — Да
-Оздоблення коліс — пластик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Сірий |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |