Надійний складний стілець, ідеальний для різних видів відпочинку.
Зручний і міцний, з сидінням з тканини "Меланж 600D".
Легко складається і зберігається в туристичній сумці.
-Объем товара, м3: 0.007
-Матеріал виготовлення:
Тканина "Оксфорд 600D Меланж" в один шар
-Колір виробу:
Забарвлення тканин: Оксфорд, Камуфляж
-Вага: 1.1кг
Додаткова інформація:
-Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 280х310.
-Висота до сидіння, мм: 380
-Максимальна навантаження: 90 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 380х340х280. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 480х340х40.
-Каркас
Сталева труба Ø16мм із полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Ширина стільця | 280 мм |
| Глибина стільця | 310 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |