Стілець "Економ" зі спинкою" - це обов'язкова придбання, яке забезпечить комфорт та практичність в будь-якій родині. Цей виріб має численні переваги: легкість у використанні (легкий та компактний), металевий каркас (сталеві трубки діаметром 16 мм), елегантний зовнішній вигляд і доступна ціна. Вага стільця "Економ" зі спинкою не перевищує 1,9 кг, що робить його зручним у транспортуванні та зберіганні.
-Матеріал виготовлення:
Тканина "Оксфорд 600D" в один шар
-Вага : 1.9 кг
-Максимальне навантаження: 90 кг
-Обь*ем товара, м3: 0.012
-Колір виробу: Забарвлення тканин: "сірий"
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 280х280.
Висота до сидіння, мм: 400
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 700х370х330. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 500х380х70.
-Каркас
Сталева труба Ø16мм із полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Ширина стільця | 280 мм |
| Глибина стільця | 280 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |