Простий, але якісний табурет з невеликими розмірами, відзначається численними перевагами: він має міцний металевий корпус із сталевої труби діаметром 20 мм та стінкою товщиною 1 мм, що покрите полімерним шаром для додаткового захисту. Сидіння виготовлене з ламінованої плити МДФ і забезпечує комфорт. Табурет простий у використанні, може витримати вагу до 100 кг і має вигідну ціну. Всі ці характеристики роблять його відмінним варіантом для різноманітних потреб.
-Об'єм товару, м3: 0.057
-Матеріал виготовлення:
Ламінована плита МДФ товщ. 16 мм
-Колір виробу:
Труба чорного кольору – "М’ятний супермат"
-Вага : 2.4кг
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм(ширина, глибина): 300х300.
Висота до сидіння, мм: 445
-Максимальне навантаження: 100 кг
-Габарити виробу:
(В.Ш.Д) 455х355х355 мм
-Каркас
Сталева труба Ø20мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | металева труба, Метал |
| Колір | М'ятний |
| Колір каркасу | Білий |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 445 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | МДФ фарбований |
| Ніжки | метал |