Стілець "Режисер" без полиці має кілька переваг, серед яких варто відзначити наступні: міцний металевий каркас (сталеві трубки діаметром 20 мм), сидіння з високоякісної тканини "Текстилен" з м'яким ущільнювачем, легка конструкція (вага 3.8 кг) і привабливий зовнішній вигляд. Додатковою функціональністю можна вважати наявність у стільці "Режисер" двох кишень - однієї на липучці, а іншої у вигляді сітки.

-Об' єм товару, м3 : 0.038
-Матеріал виготовлення:
Подвійна тканина "Текстилен" з м'яким ущільнювачем
-Колір виробу:и Забарвлення тканин: Блакитна смуга
-Вага: 3.8 кг
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 420х350.
Висота до сидіння, мм: 430
-Максимальне навантаження: 110 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 800х480х450. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 800х450х120.
-Каркас
Сталева труба Ø20мм, товщина стінки 1 мм. із полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 420 мм |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |