


2 200 ₴
Стілець Режисер з полицею МІЦНИЙ МЕТАЛЕВИЙ КАРКАС ЗІ СТАЛЕВИХ ТРУБОК Ø25 мм
(Меланж, Дубок ) до 130кг
Стілець "Режисер" справді виділяється серед конкурентів завдяки своїм багатофункціональним можливостям. Окрім сучасного дизайну та доступної ціни, він має низку переваг, серед яких слід відзначити міцний металевий каркас зі сталевих трубок діаметром 25 мм, простоту в експлуатації, зручне сидіння з двошарової тканини, а також наявність додаткової полиці з підсклянником і кількома кишенями, що розташовані під підлокітниками.
-Об' єм товару, м3: 0.059
-Матеріал виготовлення :
Подвійна тканина "Оксфорд 600D Меланж" з м'яким ущільнювачем
-Забарвлення тканин: "дубок"
-Вага: 6кг
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 460х430.
Висота до сидіння, мм: 430
-Максимальне навантаження: 130 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (висота, ширина/(з полицею), довжина) 840х500/730х530.
Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 840х500х130.
-Каркас
Сталева труба Ø25мм та Ø16мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям, ламінована вологостійка фанера товщ. 9 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Да |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Регульовані опори | Да |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Вага | 6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |