


3 200 ₴
Алюмінієве крісло "Режисер" є практичним та надзвичайно зручним варіантом для відпочинку та риболовлі. Особливістю його каркасу є використання алюмінієвої профільної плоскоовальної труби з діаметром Ø30х15мм, яка має полімерне покриття та посилені ребра жорсткості. Товщина стінки цієї труби становить 1 мм. Цей виріб створено найкращими фахівцями меблевого дизайну ТМ "Vitan", тому ви можете бути впевнені у якості збірки та використаних матеріалів моделі.
-Об'єм товару, м3 : 0.073
-Матеріал виготовлення :
Подвійна тканина «Оксфорд 600D» з м'яким ущільнювачем
-Забарвлення тканин: "камуфляж дубок"
-Вага: 3.5 кг
-Додаткова інформація:
Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 520х420.
Висота до сидіння, мм: 500
-Максимальне навантаження: 110 кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 870х420х460. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 870х490х160.
-Каркас
Алюмінієва плоскоовальна профільна труба Ø30х15мм, посилена ребрами жорсткості, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |