Якщо вам до вподоби проводити час на природі з комфортом та стилем, то стіл «Пікнік» стане незамінним елементом вашого меблевого ансамблю для відпочинку на природі, на дачі або під час риболовлі.
Стіл «Пікнік», незважаючи на свою легкість, відзначається високою надійністю та практичністю. Каркас виготовлений зі сталевої труби діаметром 16 мм, яка покрита полімерним шаром для запобігання корозії металу.
Стільниця виконана з фанери товщиною 10 мм, що дозволяє використовувати стіл «Пікнік» як у приміщенні, так і на вулиці.
-Матеріал виготовлення :
Стільниця: фанера
-Вага: 4кг
-Додаткова інформація
Розмір стільниці, мм: 745х500
-Максимальне навантаження: 60кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 645х745х500. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 850х500х40.
-Каркас
Сталева труба Ø16мм, товщина стінки 1мм.
Якщо вам до вподоби проводити час на природі з комфортом та стилем, то стіл «Пікнік» стане незамінним елементом вашого меблевого ансамблю для відпочинку на природі, на дачі або під час риболовлі.
Стіл «Пікнік», незважаючи на свою легкість, відзначається високою надійністю та практичністю. Каркас виготовлений зі сталевої труби діаметром 16 мм, яка покрита полімерним шаром для запобігання корозії металу.
Стільниця виконана з фанери товщиною 10 мм, що дозволяє використовувати стіл «Пікнік» як у приміщенні, так і на вулиці.
-Матеріал виготовлення :
Стільниця: фанера
-Вага: 4кг
-Додаткова інформація
Розмір стільниці, мм: 745х500
-Максимальне навантаження: 60кг
-Габарити виробу:
Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 645х745х500. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 850х500х40.
-Каркас
Сталева труба Ø16мм, товщина стінки 1мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 745 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 645 мм |
| Вага | 4 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 500 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 40 мм |
| Висота в складеному вигляді | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Матеріал спинки | Тканина |