HOME FEST - це стильне комп'ютерне крісло від польської компанії на обертовій основі з колесами та підлокітниками. Зручне сидіння і ергономічна спинка обтягнуті екокожою. Хромований металевий каркас забезпечує міцність та надійність. Округлі підлокітники мають м'які накладки для додаткового комфорту. Крісло оснащене механізмом качання TILT, який фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні, а також дозволяє вільне качання з регульованою силою нахилу. Висота крісла регулюється за допомогою газліфта від 110 до 118 см.
Максимальне навантаження на крісло: 130 кг.
Вага: 17,5 кг
Офісне крісло гармонійно впишеться в кабінет керівника офісу, дозволяючи його власникові під час обідньої перерви розслабитися та відпочити, а під час робочого часу працювати з максимальним комфортом.
Габаритні розміри крісла
-Ширина крісла 64 см
-Глибина крісла 50 см
-Висота з урахуванням спинки 115 см
Матеріал виготовлення крісла
-Підлокітник метал
-Основний оббивний матеріал екошкіра
Розміри спинки та сидіння
-Глибина сидіння 50 см
-Ширина спинки 50 см
-Висота спинки 60 см
Додаткові функції і характеристики
-Кут нахилу спинки крісла Так
-Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) Так
-Механізм гойдання Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Home Fest |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 115 см |
| Вага крісла | 17.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик, эко кожа |
| Хрестовина | метал, пластик, хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 60 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |