4 000 ₴
3 399 ₴
СУЧАСНИЙ ЗРУЧНИЙ комп'ютерний/ігровий СТІЛ серія X12(120 см) Чорний з кольором кромки на ваш вибір

Стіл доступний з кромкою різних кольорів на вибір — ЧОРНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, БЛАКИТНИЙ, БІЛИЙ, ЖОВТИЙ, ЛАВАНДА, ЛАЙМ, ПОМАРАНЧЕВИЙ, РОЖЕВИЙ
Стіл вражає своєю елегантністю та функціональністю. Він забезпечить вам комфорт під час роботи або вивчення, не потребує, щоб ви тримали лікті на вазі. Крім того, його міцна конструкція забезпечить надійність протягом тривалого часу. Товщина стільниці 16 мм гарантує, що стіл може витримати навантаження до 150 кг.
Матеріали виробу:
- Стільниця столу виготовлена з ЛДСП КРОНОСПАН (товщина 16мм),
-краї робочої поверхні стільниці захищені удароміцною захисною кромкою ПВХ 1,0мм.
-Каркас столу виготовлений з ЛДСП КРОНОСПАН (товщина 16мм), краї деталей захищені удароміцною кромкою ПВХ 0,4мм.
-Колір кромки: ЧОРНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, БЛАКИТНИЙ, БІЛИЙ, ЖОВТИЙ, ЛАВАНДА, ЛАЙМ, ПОМАРАЧЕВИЙ, РОЖЕВИЙ

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 120
-Глибина (см) 87
-ВИСОТА (см) 75
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 30(25)
Увага!
Комп'ютер, декоративна наклейка і крісло в комплектацію не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 25 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 870 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас | Сталь |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 870 мм |