



8 000 ₴
6 159 ₴
Геймерський стіл XGamer 14 - це стильна модель на ніжках.
Він дивує своєю естетикою, зручністю і простором.
Стіл забезпечує комфортне розташування за ним, не потребуючи утримувати лікті у повітрі.
-Міцна і надійна конструкція столу гарантує тривале використання.
-Стільниця товщиною 16 мм може здатися навантаженням до 110 кг.
-Матеріали включають у себе стільницю з ЛДСП SWISSPAN (товщина 16 мм) з захистом країв ударостійкою захисною кромкою ПВХ 1,0 мм.
-Каркас також виготовлений з ЛДСП SWISSPAN (товщина 16 мм), з краями, захищеними ударостійкою кромкою ПВХ 0,6 мм.
-Для стабільності на нерівних підлогах передбачені регульовані підп'ятники.
-Стільниця може бути в двох кольорах
Функціональні характеристики: це ігровий комп'ютерний стіл, спеціально розроблений для геймерів.
ХАРАКТЕКРИСТИКА:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 140
-ГЛИБИНА (см) 87 до вирізу 66
-ВИСОТА (см) 97
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 150
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 35
-РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ: 0.255 (м/куб)
Увага!
Підставка під системний блок, декоративна наклейка і м'які чохли на опори труби в комплектацію не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 870 мм |
| Висота від підлоги | 970 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 200 мм |
| Глибина столу | 870 мм |