8 000 ₴
6 699 ₴
Стіл вражає своєю елегантністю та функціональністю. Він забезпечить вам комфорт під час роботи або вивчення, не потребує, щоб ви тримали лікті на вазі. Крім того, його міцна конструкція забезпечить надійність протягом тривалого часу. Товщина стільниці 16 мм гарантує, що стіл може витримати навантаження до 150 кг.
Матеріали виробу:
- Стільниця столу виготовлена з ЛДСП КРОНОСПАН (товщина 16мм),
-краї робочої поверхні стільниці захищені удароміцною захисною кромкою ПВХ 1,0мм.
-Каркас столу виготовлений з ЛДСП КРОНОСПАН (товщина 16мм), краї деталей захищені удароміцною кромкою ПВХ 0,4мм.
-Колір кромки: Чорний, червоний, синій, білий
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 150
-Глибина (см) 87
-ВИСОТА (см) 75
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 45
Увага!
Комп'ютер, декоративна наклейка і крісло в комплектацію не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | мобільний |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 870 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1500 мм |
| Висота столу | 200 мм |
| Глибина столу | 870 мм |