12 000 ₴
9 899 ₴
Геймерський комп’ютерний стіл ХGamer Generic Office 4 Boss
- це
стіл, що чудово впишеться у будь-який інтер'єр та забезпечить комфорт для
роботи за комп'ютером.

Це стильний та функціональний меблевий елемент, призначений спеціально для геймерів. Основна ідея його дизайну - забезпечити максимальний комфорт та ефективність під час геймінгу.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Тип столу прямий
-Призначення Для стаціонарного комп'ютера
-Тумба в комплекті не передбачена
-Наявність надбудови Ні
-Наявність підставки під системний блок не передбачена
-Наявність висувної полиці для клавіатури Ні
-Колір (відтінок) меблів Чорний
-Колір Чорний
-Гарантійний термін 6 міс
-Стан Новий
-Форма стільниці прямокутна
-Товщина 16 мм
Габаритні розміри столу:
-Довжина 1200 мм
-Глибина 800 мм
-Висота 750 мм
-Вага 50 кг
-Матеріал виготовлення столу
-Стільниця ламінована ДСП (ЛДСП)
Максимально допустиме навантаження 150 кг
Увага!
Підставка під системний блок, декоративна наклейка і м'які чохли на опори труби в комплектацію не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 800 мм |