10 000 ₴
7 899 ₴
Стіл ХGamer Generic – зручний та стильний комп'ютерний стіл у класичному чорному кольорі. Велика стільниця з виїмкою в передній частині дозволяє розміститися за столом з максимальним комфортом - лікті не потрібно тримати на висоті навіть під час гри.
Конструкція столу надійна та міцна – витримує навантаження до 200 кг. Велика стільниця - без проблем поміститься ігровий комп'ютер з "водянкою" Ергономічна ніша - можна покласти лікті на стіл, запобігши затіканню рук та розвитку тунельного синдрому.
-Колір чорний.
-Матеріал: ЛДСП 16 мм.
-Ширина: 150 см.
-Глибина: 90 см.
-Вістота: 75 см.
-Максимальне навантаження: 150 кг.
Розміри ніші у стільниці: трапеція з основами 40 і 55 см, висотою 20 см.
Вага 50 кг.
Розміри стільниці 150x90 см
Розміри ніші у стільниці
Трапеція з основами 40 і 55 см,
заввишки 20 див.
Висота 75 см.
Максимальне навантаження – 150 кг.
Розміри упаковки 152х92х10
Різноманітність колірних варіантів дозволяє купити геймерський стіл, що підходить до улюбленого крісла, навушників та інших ігрових девайсів кіберспортсмена Ергономічна ніша в стільниці дозволяє комфортно розташуватися поряд з комп'ютером, і знімає навантаження з плечових суглобів геймера, що дозволяє не знімати руки з клавіш розвиток тунельного синдрому При цьому розміри ніші підібрані таким чином, щоб до неї за необхідності входила спинка ігрового крісла. Біля геймерських столів справді велика стільниця. На ній при необхідності легко розміститься кілька моніторів, комп'ютер з водянкою та інше геймерське обладнання. Товщина стільниці та ніг столу 2,5 см. Високе максимальне навантаження (до 100 кілограм) забезпечує надійність та стійкість. Геймерський стіл стійкий до механічних пошкоджень та вологи. Служитиме довго. Вирізи для проводів у дальній частині стільниці дозволяють використовувати все необхідне обладнання, уникаючи сплутування численних проводів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 150 мм |
| Глибина стільниці | 900 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1500 мм |
| Висота столу | 900 мм |
| Глибина столу | 750 мм |