30 000 ₴
26 099 ₴
Стіл XGamer ENZO F1 – зручний та стильний комп'ютерний стіл у класичному чорному кольорі. Велика стільниця з виїмкою в передній частині дозволяє розміститися за столом з максимальним комфортом - лікті не потрібно тримати на висоті навіть під час гри.
Конструкція столу надійна та міцна – витримує навантаження до 200 кг. Велика стільниця - без проблем поміститься ігровий комп'ютер з "водянкою" Ергономічна ніша - можна покласти лікті на стіл, запобігши затіканню рук та розвитку тунельного синдрому.
НОВИНКА!!! Геймерський комп'ютерний стіл XGamer ENZO F1 прикрасить ваш робочий простір зухвалістю та забезпечить комфорт.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 150
-ГЛИБИНА (см) 91
-ВИСОТА (см) 90
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 150 кг
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 45 кг
-РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ: 0.17 (м/куб)
Підставка під системний блок, декоративна наклейка і м'які чохли на опори труби в комплектацію не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 910 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 910 мм |
| Висота від підлоги | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1500 мм |
| Висота столу | 900 мм |
| Глибина столу | 910 мм |