


4 500 ₴
Крісло Релакс NR-40 - дуже стійке та комфортне
Основні характеристики крісла NR-40:
-Міцність і надійність: Крісло має якісний матеріал сидіння та міцну металеву раму (діаметр каркаса 18 мм), що гарантує стійкість та довговічність виробу.
-Комфорт: Його конструкція забезпечує зручне сидіння, що дозволяє розслабитися і насолоджуватися відпочинком на природі.
-Портативність: Крісло легко складається і розкладається, що робить його зручним для перенесення і зберігання.
-Додаткові зручності: Для підвищення комфорту воно може комплектуватися спеціальним чохлом для зручності транспортування і зберігання.
Загалом, крісло портативне "Релакс" NR-40 - це ідеальний вибір для тих, хто цінує зручність, якість і комфорт у відкритому повітрі.
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКЕРИСТИКИ:
-Тип: крісло
-Макс. навантаження (кг): 130
-Каркас: сталь
-Сидіння: оксфорд 600D + ПУ
-Наповнювач з піноматеріалу: є
-Колір: чорний;хакі
-Чохол: є
-Матеріал конструкції: метал+тканина
-Каркас: Ø 18 мм, сталь з полімерним напиленням
-Ширина крісла: 102 см.
-Глибина крісла: 53 см.
-Висота крісла з урахуванням спинки: 103 см.
-Висота крісла до сидіння: 52 см.
-Розмір сидіння (Д*Ш): 53*52 см.
-Розміри спинки (В*Ш): 65*53 см.
-Розмір в складеному вигляді (Ш*Д*В): 40*100*40 см.
-Вага: 6.2 кг
-Упаковка: п/е
-Розмір упаковки (Ш*В*Г): 40*40*100 см.
-Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 1000 мм |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Висота сидіння стільця | 520 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |