Офісне крісло ідеально пристосовується до фігури, що сидить, оббитої м'якою екологічною шкірою. У формі, щоб забезпечити максимальний комфорт навіть сидячи годинами. Крім того, крісло має подвійний шар губки, що значно підвищує зручність використання. Високий, вбудований підголовник та правильне профільування гарантують функціональність та підтримку голови, а також широке сидіння дозволить вам працювати годинами.
Функція TILT дозволяє розгойдуватися та розгойдувати стілець, дозволяючи розслабитись. Правильне положення мінімізує втому тіла і виключає біль у м'язах, спричинений неправильним розташуванням. 5 –тиколісна основа кронштейна з хромованої сталі – хрест із подвійними колесами легко обертається та забезпечує стабільне переміщення.
Крісло оснащене гумовими колесами, а це означає, що підлога не піддається подряпинам, а килим залишається цілим. Це також виключає використання громіздких прокладок, які нелегко чистити, а згодом виглядають непривабливо. Колеса роблять землю безпечною, а рух тихо і зручно.
Газовий амортизатор дозволяє плавно регулювати висоту сидіння – ви ідеально налаштуєте його під свої потреби. Установка проста, займає близько 10-15 хвилин, не потребує додаткових інструментів.
Подбайте про правильне положення свого тіла!
КОНВЕНЦІЯ - профільне, широке сидіння і спинка чудово пристосовуються до фігури, що сидить. Крім того, крісло має подвійний шар губки, що значно підвищує зручність використання. Високий, вбудований підголовник та правильне профільування гарантують функціональність та підтримку голови. Підлокітники м'які та зручні, що зменшує біль у ліктях, а також навантаження на хребет.
РЕГУЛЮВАННЯ – крісло можна підлаштовувати під індивідуальні потреби, завдяки чому ми отримуємо неймовірний комфорт користування; має регульовану висоту сидіння. Крім того, функція TILT дозволяє розгойдувати та нахилити стілець, що дозволить розслабитися (зафіксуватись у заданому положенні).
ШВИДИЙ І ЛЕГКИЙ МОНТАЖ – весь процес складання стільця швидкий, легкий та приємний. Це не повинно тривати більше 10 хвилин. Завдяки використанню еко шкіри, крісло легко чистити, все, що вам потрібно – це шматочок вологої тканини.
СПЕЦИФІКАЦІЯ – колір матеріалу: білий; матеріал: екошкіра; основа: хромована сталь; рама: пластикова; колеса: гумові; механізм: важіль (метелик); розміри (довжина/ширина/висота): 60/63/123см; регулювання висоти: 113-123см; максимальне навантаження: до 130 кг; вага випорожнення: 16 кг; вага із упаковкою: 17,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь, пластик |
| Підлокітник | пластик, эко кожа |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | крісло |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | True |
| Колір оббивки | Білий |