



5 000 ₴
4 199 ₴
АВТОРИТЕТНЕ офісне крісло з ЯКІСНОЇ ТКАНИНИ та з ПІДСТАВКОЮ ДЛЯ НІГ -це:
✓ ЗРУЧНІСТЬ - Широкі сидіння та спинка крісла ідеально підлаштовуються під силует сидячої людини, забезпечуючи високий рівень комфорту. Вбудований високий підголівник і відповідний профіль гарантують ефективну підтримку голови. Правильно сформовані підлокітники підвищують комфорт і розподіляють навантаження на хребет.
✓ ВИСУВНА ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ - Крім зручності, крісло має висувну підставку для ніг, яка знаходиться під сидінням. Це полегшує використання та покращує кровообіг в ногах, мінімізуючи втому тіла та м'язовий дискомфорт, що можуть викликати неправильні позиції.
✓ ГУМОВІ КОЛЕСА - Використання гумових коліс запобігає подряпинам на підлозі та порізам на килимі, забезпечуючи безпечність і тихість переміщення. П'ятизіркова база з подвійними колесами забезпечує стабільність руху.
✓ РЕГУЛЮВАННЯ - Крісло може бути налаштоване згідно з індивідуальними потребами користувача, забезпечуючи високий рівень комфорту. Регулювання висоти сидіння та кута нахилу спинки дозволяє забезпечити оптимальне положення для зручного сидіння.
✓ ШВИДКИЙ І ЛЕГКИЙ МОНТАЖ - Процес збирання крісла швидкий, простий і приємний, займає не більше 10 хвилин. Використання екошкіри полегшує очищення, що потребує лише вологої ганчірки. Крім того, наявність знімного чохла дозволяє його прати при низьких температурах.ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-колір матеріалу: чорний;
-матеріал: тканина;
-хрестовина: хром;
-колеса: гумові;
-механізм: важіль (метелик);
-розміри (довжина/ширина/висота): 60/65/110 см;
-регулювання висоти крісла: 102-110 см;
-максимальне навантаження: до 130 кг;
-вага крісла: 16 кг;
-вага з упаковкою: 17,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Ширина спинки | 65 см |
| Висота спинки | 66 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір оббивки | Чорний |