2 500 ₴
1 599 ₴
Складаний стіл для обіду - ваш вірний супутник на будь-який захід. Виготовлений з якісного матеріалу, він має низку переваг:
✅ Швидкий та простий у складанні та розгортанні.
✅ Після складання перетворюється на компактну валізу.
✅ Зручний у транспортуванні.
✅ Забезпечує стабільність завдяки міцній конструкції.
✅ Виготовлений із водостійких матеріалів.
✅ Універсальне застосування.
✅ Мінімалістичний, сучасний дизайн.
Цей складний стіл для кейтерінгу ідеально підходить для будь-яких випадкових заходів, сімейних зустрічей чи відпочинку на природі. Використовуйте його як у приміщенні, так і на вулиці.
Стіл має міцну стільницю із високоміцного пластику HDPE та сталеву раму з порошковим покриттям. Ніжки обладнані скобами з блокуванням та антиковзними накладками, що забезпечують стабільне положення на будь-якій поверхні.
Технічні характеристики:
-Матеріал рами: сталь із порошковим покриттям
-Вага: 10,5 кг
-Максимальне рівномірне навантаження: 100 кг
-Цей кейтеринговий стіл легко і швидко складається навпіл, перетворюючись на компактну валізу зі зручною ручкою для транспортування. Легкий та компактний у складеному вигляді, він займає мінімум місця, але при цьому готовий до довгого та надійного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heckermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 10 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 10 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 80 мм |
| Висота в складеному вигляді | 80 мм |